Yukon Gear GM 8.25in. IFS case gasket 2007/up - YCGGM8.25IFS
Axle Housing Cover Gasket
YCGGM8.25IFS
  • GM 8.25in. IFS case gasket
  • 2007/up
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • Protect Your Differential w/A Heavy-Duty Cover For Long Life
  • Reliable And Leak-Free
  • Even In The Most Rugged Terrain
  • Yukon Hardcore Differential Covers Fit A Wide Range Of Applications
  • Provides The Most Confidence Off-Road
  • On The Street Or At The Track
Extended Information
Country of Origin:  US
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1