Yukon Gear Yukon Rear Nodular Iron Cover for 8.6in. GM with 8mm Cover Bolts - YHCC-GM8.5-M
Differential Cover
YHCC-GM8.5-M
  • 8.5in./8.6in. GM Rear Yukon Hardcore Nodular Iron Differential Cover
  • Late with 8mm Cover Bolts
Limited Supply: only 2 remaining
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Standard And Reverse Rotation Diffs
  • Thick-Walled Nodular Iron Construction Promotes Housing Rigidity
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1