Yukon Gear Dura Grip Positraction For GM 9.5in w/ 33 Spline Axles | YDGGM9.5-33-1
Differential Limited Slip Differential Assembly
YDGGM9.5-33-1
Description
YUK Dura Grip
Diffrl Limited Slip Unit Yukon Gear Dura Grip Positraction For GM 9.5in w/ 33 Spline Axles
  • 14 bolt cover
  • Limited Slip Differential with composite clutches
  • Limited Slip Differential w/Composite Clutches
  • Fits 9.5 in. GM w/33 Spline Axles
  • Fits 9.5" GM differential
  • 2.440 in. Deck Height
  • 2.440" deck height