Yukon Gear 05-20 Ford F-250/F-350 Super Duty 10.5in Rear Differential Chromoly Axle Shaft | YA WF10.5-35-34.50
YA WF10.5-35-34.50
Description
YUK Chromoly Axles
Has O-ring groove at hub
Rear axle shaft Yukon Gear 05-20 Ford F-250/F-350 Super Duty 10.5in Rear Differential Chromoly Axle Shaft
  • For Rear; Right Side
  • Axle Measures 34.50 in.
  • Axle measures 34.50”
  • For rear, right side
  • 35 spline
  • Fits Ford 10.5 in. Rear Differential
  • Fits Ford 10.5” rear differential