Yukon Gear Chrysler 10.5/11.5 / 30Spline / 4340 (36.1in - 40.1in) Full Float Axle (8X3.96in ) | YA WC11.5-30-40
Drive Axle Shaft
YA WC11.5-30-40
Description
YUK Chromoly Axles
Chromoly Axle Shaft Yukon Gear Chrysler 10.5/11.5 / 30Spline / 4340 (36.1in - 40.1in) Full Float Axle (8X3.96in )
  • Fits Chrysler 10.5 in. And 11.5 in.
  • Cut To Length Design Fits 36.1 in. 40.1 in. Applications
  • 4340 chromoly construction
  • 30 spline
  • 8 lug
  • Fits Chrysler 10.5" and 11.5"
  • Cut to length design fits 36.1"-40.1" applications