Yukon Gear Yukon Chromoly Rear Axle for Dana 44 Jeep JL Non-Rubicon 32 Spline 32.3in. Lo - YA WD44JLNON-32-32.3
Drive Axle Shaft
YA WD44JLNON-32-32.3
  • Yukon Rear Chromoly Double Drilled Axle for Jeep JL Non-Rubicon Dana 44
  • 32 Spline
  • 32.3in. Long
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Dana 44 Differential
  • For Right Or Left Side
  • Measures 32.3 in.
  • 32 Spline
  • Double Drilled Flange
  • 4340 Chromoly Construction
Extended Information
Country of Origin:  IN
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1