Yukon Gear Yukon High Performance Ring/Pinion Gear Set for 2011/up 9.75in. in a 4.88 - YG F9.75-488-11
Differential Ring and Pinion
YG F9.75-488-11
  • and use high grade steel in both the ring/pinion
  • with fitment designed to OEM spec
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • 2011 Up Ford 9.75 in.
  • 4.88 Ratio
Extended Information
Country of Origin:  CN
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1