Yukon Gear Yukon High Performance Ring/Pinion Gear Set for 2011/up Chy 9.25in. ZF 3.21 - YG C9.25B-321B
Differential Ring and Pinion
YG C9.25B-321B
  • and use high grade steel in both the ring/pinion
  • with fitment designed to OEM spec
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • 2011 Up Chrysler 9.25 in. ZF
  • 3.21 Ratio
Extended Information
Country of Origin:  CN
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1