Yukon Gear TracLoc Positraction Clutch Set for 3 Pinion Design for 10.5in. Ford - YPKF10.5-PC
Differential Clutch Pack
YPKF10.5-PC
TracLoc Positraction clutch set for 3 pinion design for 10.5in. Ford.
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • Fit Ford 10.5 in. Trac Loc Positraction
  • Clutch Kit
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1