Yukon Gear 8.25in. Chrysler Model 35 D36 ICA/Dana 28 TracLoc clutch set. - YPKC8.25-PC-T/L
Differential Clutch Pack
YPKC8.25-PC-T/L
  • 8.25in. Chrysler
  • Model 35
  • D36 ICA
  • /Dana 28 TracLoc clutch set.
Limited Supply: only 4 remaining
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Chrysler 8.25 in. Trac Loc Positraction
  • Clutch Kit
Extended Information
Country of Origin:  US
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1