Yukon Gear Yukon Pinion Install Kit 9.76in. to 9.5in. GM 12 BOLT CONVERSION 2014+ - PK GM9.76-CONV
Differential Pinion Bearing Kit
PK GM9.76-CONV
Description
  • Manufactured To Reduce Abrasion
  • Wear And Tear
  • Engineered For Long Lifespan
  • Replacement For Precise Fitment
  • For Best Performance
  • Use w/Yukon Ring And Pinions
  • Manufactured In State Of The Art Facilities
Extended Information
Country of Origin:  US
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1