Yukon Gear Yukon High Performance Ring/Pinion Gear Set for 2011/up Chy 9.25in. ZF 4.11 - YG C9.25B-411B
Differential Ring and Pinion
YG C9.25B-411B
Description
  • 2011 Up Chrysler 9.25 in. ZF
  • 4.11 Ratio
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1