Yukon Gear Yukon High Performance Ring/Pinion Gear Set for 2014/up GM 9.5in. in a 4.88 - YG GM9.5-488-12B
Differential Ring and Pinion
YG GM9.5-488-12B
  • and use high grade steel in both the ring/pinion
  • with fitment designed to OEM spec
Description
  • 2014 Up GM 9.5 in.
  • 4.88 Ratio
Extended Information
Country of Origin:  CN
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1