Yukon Gear Ford 10.25in./10.5in. cover gasket. - YCGF10.25
Differential Cover Gasket
YCGF10.25
10.25in./10.5in. cover gasket.
Not Available
Availability: Available to Order
Description
Yukon offers a full line of high quality gasket to seal the job up right
  • Fits Ford 10.25 in. And 10.5 in.
  • Cover Gasket
Extended Information
Country of Origin:  US
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1