Yukon Gear Yukon High Performance Ring/Pinion Gear Set for 2011-up Ford 10.5in. 3.31 Ratio - YG F10.5-331-37
Differential Ring and Pinion
YG F10.5-331-37
  • material
  • and fitment testing.
Please Call for Availability
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Ford 10.5 in. Rear Differential
  • 3.31 Gear Ratio
  • 37 Spline Pinion
  • 12 Bolt Cover
Extended Information
Country of Origin:  US
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1