Yukon Gear Yukon Hardcore Nodular Iron Cover for Chrysler 9.25in. Rear Differential - YHCC-C9.25
Differential Cover
YHCC-C9.25
  • Yukon Hardcore Diff Covers are constructed from thick-walled
  • high-strength ductile nodular iron to protect lockers
  • gears
Limited Supply: only 4 remaining
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Standard And Reverse Rotation Diffs
  • Fits 2019 Up Ford Ranger
  • M220 Rear Differential
  • Thick-Walled Nodular Iron Construction Promotes Diff Rigidity
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1