Yukon Gear Yukon Hardcore Differential Cover for Ford 9.75in. Rear Differential - YHCC-F9.75
Differential Cover
YHCC-F9.75
  • Yukon Hardcore Diff Covers are constructed from thick-walled
  • high-strength ductile nodular iron to protect lockers
  • gears
  • and axles from the most severe impacts that tough trails can dish out.
Limited Supply: only 1 remaining
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Ford 9.75 in. Rear Differentials
  • Thick-Walled Nodular Iron Construction Promotes Diff Rigidity
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1