Yukon Gear 8.8in. Ford TracLoc (with short ears--for late models only) clutch set both sides. - YPKF8.8-PC-L
Differential Clutch Pack
YPKF8.8-PC-L
  • 8.8in. Ford TracLoc (with short ears--for late models only) clutch set
  • both sides.
Limited Supply: only 1 remaining
Availability: Available to Order
Description
  • Fit Ford 8.8 in. Trac Loc Positraction
  • Clutch Kit
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1