Yukon Gear Yukon Dura Grip Clutch Kit for Chrysler/AAM 11.5in. - YPKGM11.5-PC-DG1
Differential Clutch Pack
YPKGM11.5-PC-DG1
Replacement clutch kit for Dura Grip limited slip (Positraction) units.
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Chrysler 11.5 in. Differential
  • Dura Grip Clutch Kit
  • High-Quality Composite Replacement Clutch Kit For Dura Grip Limited Slip [Positraction] Units
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1