Yukon Gear 9.75in. TracLoc Clutch Set 16 Pieces - YPKF9.75-PC
Differential Clutch Pack
YPKF9.75-PC
  • 9.75in. TracLoc clutch set
  • 16 Pieces (does not include Belleville).
Description
  • Fit Ford 9.75 in. Trac Loc Positraction
  • Clutch Kit
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1