Yukon Gear Yukon standard open spider gear kit for 9.75in. Ford with 34 spline axles - YPKF9.75-S-34
Spider Gear
YPKF9.75-S-34
Limited Supply: only 3 remaining
Availability: Available to Order
Description
  • Fit Ford 9.75 in. Open Differential
  • Spider Gear Kit
  • Incl. Two Side Gears
  • Two Pinion Gears
  • Cross Pin Shaft
  • Cross Pin Bolt And Spider Gear Thrust Washers
Extended Information
Country of Origin:  IN
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1