Yukon Gear 9.75in. Dura Grip clutch set - YPKF9.75-PC-DG1
Differential Clutch Pack
YPKF9.75-PC-DG1
9.75in. Dura Grip clutch set
Description
  • Fits Ford 9.75 in.
  • Fits Yukon Dura Grip
  • Clutch Kit
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1