Yukon Gear Yukon Positraction internals for 9.75in. Ford Eaton design. - YPKF9.75-P-34
Spider Gear
YPKF9.75-P-34
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Ford 9.75 in. w/Eaton Positraction
  • Spider Gear Kit
  • Incl. Two Side Gears
  • Two Pinion Gears
  • Cross Pin Shaft
  • Roll Pin And Spider Gear Thrust Washers
Extended Information
Country of Origin:  US
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1