Yukon Gear Yukon Performance Parts Electric Locker for 2012-2014 F-150 9.75in. SVT Raptor - YP PF9.75E-35
Differential
YP PF9.75E-35
Electric locker for 12-14 Ford F150 SVT Raptor
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • 2012-2014 Ford F-150 SVT Raptor 9.75 in.
  • 35 Spline
Extended Information
Country of Origin:  US
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1