Yukon Gear Mini spool for Ford 8.8in. with 31 spline axles - YP MINSF8.8-31
Differential Spool
YP MINSF8.8-31
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Ford 8.8 in. w/31 Spline Axles
  • Provides 100 Percent Traction To Both Wheels At All Times
  • Installs Into Standard Open Carrier Case
Extended Information
Country of Origin:  CN
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1