Yukon Gear 11.5in. Chrysler/GM Helical Gear Type Positraction - YP PC11.5-HELIC
Differential
YP PC11.5-HELIC
  • transferring torque to the tire with the best traction in a smooth progressive manner.
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • Fits GM And Chrysler 11.5 in.
  • 30 Spline
Extended Information
Country of Origin:  MX
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1