Yukon Gear Yukon Performance Parts Steel 12 bolt cover for Chy 9.25in. front 2014/Newer - YP C5-C9.25F-12BOLT
Differential Cover
YP C5-C9.25F-12BOLT
  • 9.25in. RAM 12 BOLT FRONT DIFFERENTIAL COVER
Not Available
Availability: Available to Order
Description
These Yukon replacement diff covers are a direct bolt-on.
  • Fits Chrysler 9.25 in. Front
  • Steel Differential Cover
  • Yukon Differential Cover For Style And Performance On And Off Road
Extended Information
Country of Origin:  MX
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1