Yukon Gear High performance Yukon Ring/Pinion gear set for Chy 9.25in. front in a 4.56 - YG C9.25R-456R
Differential Ring and Pinion
YG C9.25R-456R
Description
  • Fits Chrysler 9.25 in. Front
  • 4.56 Ratio
  • 12 Ring Gear Bolts
  • 9.25 in. Ring Gear Diameter
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1