Yukon Gear High performance Yukon Ring/Pinion gear set 14/up Chy 9.25in. front 4.11 - YG C9.25R-411R-14
Differential Ring and Pinion
YG C9.25R-411R-14
Description
  • High Performance Ring Pinion Set
  • 4.11 Ratio
  • All Yukon Ring Pinion Sets Come Standard w/A One-Year Warranty
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1