Yukon Gear High performance Yukon Ring/Pinion gear set for Chy 9.25in. front in a 3.42 - YG C9.25R-342R
Differential Ring and Pinion
YG C9.25R-342R
  • and use high grade steel in both the ring/pinion
  • with fitment designed to OEM spec
Not Available
Availability: Available to Order
Description
  • Fits Chrysler 9.25 in. Front
  • 3.42 Ratio
  • 12 Bolt Design
Extended Information
Country of Origin:  CN
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1