Yukon Gear High performance Yukon Ring/Pinion gear set for 11/up Chy 9.25in. ZF 3.90 - YG C9.25B-390B
Differential Ring and Pinion
YG C9.25B-390B
Description
  • Fits 2011 And Up Chrysler 9.25 in. ZF Rear Axles
  • 3.90 Ratio
  • 12 Bolt Design
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1