Yukon Gear 8.8in. Ford Yukon Dura Grip Limited Slip 31 Spline Composite Clutches - YDGF8.8-31-1
Differential
YDGF8.8-31-1
  • 8.8in. Ford Yukon Dura Grip Limited Slip
  • 31 Spline
  • Positraction
  • Composite Clutches
Limited Supply: only 2 remaining
Availability: Available to Order
Description
  • Fits 8.8 in. Ford w/31 Spline Axles
  • Fits All Gear Ratios
Extended Information
Country of Origin:  CN
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1