Yukon Gear Yukon Rear Limited Slip Differential for Ford 8.8in. Super - YC F8.8-4-34T/L
Differential Carrier
YC F8.8-4-34T/L
Yukon Rear Limited Slip Differential for Ford 8.8in. Super
Limited Supply: only 5 remaining
Availability: Available to Order
Description
  • Rear Limited Slip Differential For Ford 8.8 in. Super
  • Engineered Using State-Of-The-Art Design Software
  • 3.31 And Higher Gear Ratio
  • 34 Spline
  • Yukon Products Are Built To Withstand The Harshest Conditions
Extended Information
Country of Origin:  CA
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)  1